O MNIE

KAROLINA

 

Miło mi, że chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej!

Z zamiłowania organizator wszystkiego.

Od siedmiu już lat zawodowo jestem związana z organizacją spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Współorganizowałam m.in Międzynarodowy Tydzień Facylitacji we współpracy z International Association of Facilitator, szkolenia m.in takie jak The Art & Science of Coaching czy Szkoła Trenerów.

Jednak połączenie organizacji wydarzeń i emocji, jakie towarzyszą przy tworzeniu tak osobistych projektów ślubnych przyniosło mi ogromne spełnienie. Stąd też od 2017 roku posiadam certyfikat Wedding Plannera, rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Już w 2018 roku zostałam wyróżniona w plebiscycie ZIWA w kategorii najlepszy konsultant ślubny. Jako wedding planner pracuję na terenie całej Polski.

Ukończyłam studia na kierunku zarówno zarządzania w sektorze publicznym jak i psychologii w zarządzaniu, co jak się okazuje przy mojej pracy niejednokrotnie się przydaje.

Już od szkoły podstawowej ciągnęło mnie do organizacji wydarzeń i tak dzięki swojej nauczycielce, zajęłam się na kilka młodych lat organizacją kolonii. Do tej pory podziwiam, że pozwoliła mi na tyle odpowiedzialności! Później już każdy wiedział do kogo się zgłosić, jeśli ma coś zorganizować.

Teraz zapraszam Was osobiście, zacznijmy tworzyć Wasz dzień ślubu, by było efektownie!

Karolina Gorczyca wedding planner

 

 

 

 

 

ROBIĘ TO, CO KOCHAM

Dlatego zawsze dbam, by było efektownie